درباره ما

معرفی مرکز مشاوره فردوس


معرفی مرکز

مرکز مشاوره فردوس با هدف رشد و افزایش سطح توانمندی‌ها، استعدادها و به طور کلی ارتقای بهداشت روان هموطنان عزیز در دو سطح «پیشگیری» و «درمان» فعالیت می‌نماید.
این مرکز از سال ۱۳۹۲ و با مدیریت سرکار خانم میرطاهری مشغول به فعالیت است. در این مرکز درمان صرفا بخشی از فعالیت‌های مشاوره است و در کنار آن فعالیت‌های دیگری نیز برای «پیشگیری» از مشکلات و بیماری‌ها نظیر آموزش مهارت‌های مورد نیاز زندگی و کمک به ارتقای رشد روانی و اجتماعی افراد نیز انجام می‌شود.
خدمات ارائه شده در این مرکز شامل روانشناسی بالینی، تخصصی کودک و نوجوان، خانواده، زوج درمانی، مشاوره پیش از ازدواج، اختلالات یادگیری، مشکلات رفتاری کودک، استعداد یابی، تست های هوش، شکست عاطفی، خیانت و اختلالات روانی می باشد.

ویژگی منحصر به فرد مرکز مشاوره فردوس در واقع بهره مندی از مشاوران ، درمانگران و روانسنج های کاملا متخصص است که علاوه بر تجربیات فراوان در حوزه مشاوره، مشغول پژوهش در موضوعات بین رشته‌ای (نظیر اخلاق و روانشناسی) و دارای تالیفات و مقالات متعددی در این حوزه‌ها هستند.

ویژگی های متمایز این مرکز نسبت به سایر مراکز مشاوره را می توان در موارد ذیل خلاصه نمود:

۱- به کارگیری از تیم متخصصان و اساتید دانشگاه در مباحث مختلف
۲-التزام مشاورین به پایبندی بر اصول اخلاقی و حرفه ای
۳-دارا بودن تحصیلات عالی در مباحث روانشناسی و مشاوره ای


درمانگر شما

پس از شناسایی مشکل، کارشناسان ما، مراجعه کننده را به متخصص مربوطه معرفی می کنند تا روند درمان آغاز گردد


سلامت روانی شما

آنچه فلسفه وجودی ماست در واقع آرامش روحی و روان شماست…


همیشه برای شما

ما راه های ارتباطی متنوعی را در اختیار شما قرار داده ایم تا هر لحظه بتوانید با ما در ارتباط باشید.


نگه داری از اطلاعات

تمامی روند درمان نزد ما به امانت خواهد بود و تحت هیچ شرایطی این اطلاعات به شخص ثالثی داده نخواهد شد.


خدمات در منزل

مراجعین می توانند با هماهنگی با مرکز، در منزل ویزیت شوند.


خدمات ویژه

مرکز مشاوره فردوس پکیج های ویژه ای را جهت مراجعین محترم آماده نموده که از طریق منوی بالا در دسترس هستند01234567890

سال با شما

افتخار ما در تمامی این سال های، بودن در کنار شماست


0123456789001234567890

نیروی متخصص

سرمایه اصلی مرکز، وجود تیم متخصص و متعهد است01234567890

کارشناس

کارشناسان پشتیبانی ما آماده دریافت پرسش ها شما و ارجاع آن به متخصصین مربوطه هستند.


+012345678900123456789001234567890

مشتری

موفقیت ما در اجرای برنامه ها گواه تخصص و پایبندی ما به اصول کاری است.


صفحه رسمی مرکز مشاوره فردوس در اینستاگرام

جذاب ترین موضوعات و مباحث روز روانشناسی را در صفحه اینستاگرام مرکز مشاوره فردوس پیدا کنید.


ضرورت مشاوره

یک سخن کوتاه همه ما در انجام کارهای خود؛ مانند تحصیل، شغل، ازدواج و … در وهله اول؛ بهترین راهکارها را مورد بررسی قرار داده و از نیروی تعقل استفاده می‌کنیم. امّا مسئله اینجاست که برای اینکه در به‌کارگیری عقل و اندیشه دچار لغزش نشویم، بهتر است قبل از انجام هر تصمیمی، با مشاوران مجرب مشورت کنیم؛ زیرا همه ما نیاز داریم که تا با معیارهای دیگری که درباره مشکلمان داریم، آشنا شویم و نظرهای آن‌ها را هم بشنویم تا بتوانیم آن موضوع را به خوبی تحلیل کنیم. استفادهه از تجربه‌ها و اطلاعات افراد مجرب، به ما کمک می‌کند تا از عملکرد خود نتایج بهتری بگیریم.
ما در مجموعه فردوس بر این باوریم که هدف از مشاوره، شناخت توانایی‌ها و استعدادهای بدنی، روانی، عاطفی، عقلی، اجتماعی، اخلاقی افراد و کمک به رشد همه جانبه آنها و پیشگیری از ابتلای آنان به مشکلات روانی است.

نگرش مااین است هدف نهایی ما…


آدمی خود باید بتواند با دانش و آگاهی به حل مسایل و مشکلات خویش بپردازد، در مراحل مختلف حیات و پیشامدهای آن، تصمیمات عاقلانه و هوشیارانه اتخاذ نموده و هدف‌های با ارزشی برای خود انتخاب کند. بیهوده از شاخه ای به شاخه ی دیگر نپردازد، درواقع، هدف غایی مشاوره، خودرهبری است.روند ما


مشاوره جریان فعال و پویایی بین مراجع و مشاور است که از طریق آن مراجع نحوه برقراری ارتباط با دیگران را می‌آموزد؛ اطلاعات وسیع و عمیقی درباره خویشتن به دست می‌آورد و پس از شناخت اهداف زندگی، چگونگی رسیدن به آن‌ها را معین می‌سازد.


کانال رسمی مرکز مشاوره فردوس در تلگرام

شما می توانید جهت بهره گیری از جدیدترین اخبار و اطلاعات و نیز تازه ترین مطالب مرتبط با حوزه فعالیت ما در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

معرفی مشاوره خانواده فردوس

مرکز مشاوره خانواده فردوس با در اختیار داشتن تیمی متخصص از برترین اساتید و مشاوران در حوزه های روانپزشکی، روانشناسی بالینی، مشاوره خانواده و ازدواج،‌ مشاوره تحصیلی، مددکار و روانسنج است. متخصصان این مرکز به شیوه­ های گوناگون خدمات درمانی ارائه می­کنند که مهمترین آنها عبارتند از: مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره الکترونیکی و نوروتراپی. این خدمات در تمامی روزهای هفته در مرکز مشاوره ارائه می شود.

استفاده از مطالب وبسایت مرکز مشاوره خانواده فردوس فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.