برگه ها

سوالات متداول کاربران

متخصصان ما در مرکز مشاوره فردوس حاضرند تا شما را در زمینه‌های مختلف یاری دهند تا بتوانید در موقعیت‌های مختلف به‌خوبی ظاهر شوید و به اهدافتان برسید.

  • نحوه کار با سیستم مشاوره آنلاین به چه صورت است؟
  • چگونه متخصص مورد نظر خودمان را پیدا کنیم؟
  • پرداخت هزینه مشاوره به چه شکلی است؟
  • روانشناس در مورد مشکلات فردی چه کمکی می‌کند؟
  • افراد چگونه از نیاز به روانشناس آگاه می‌شوند؟
  • روانشناس چگونه به مسائل افراد تسلط دارد؟
نحوه کار با سیستم مشاوره آنلاین به چه صورت است؟

در این وبسایت، پس از ثبت سفارش و پرداخت، بطور اتوماتیک وارد فرم شرح مسئله و مشکل می شوید و در فیلدهای مربوطه یه سوالات مربوط به موضوع مشاوره پاسخ می دهید. کارشناسان ما پس از بررسی موضوع مشاوره بهترین مشاور در حیطه مورد نظر شما را انتخاب می کنند و پس از هماهنگیهای لازم با شما و مشاور، بهترین ساعت برای برقراری جلسه مشاوره انتخاب می گردد. در این مرحله لینک ارتباط با شما برایتان ایمیل خواهد شد و شما می توانید در ساعت مقرر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چگونه متخصص مورد نظر خودمان را پیدا کنیم؟

برای درخواست مشاوره آنلاین نیازی به انتخاب مشاور از طرف شما وجود ندارد. شما در حین سفارش مشکل خود را بیان می کنید و کارشناسان فردوس با توجه به نیاز شما بهترین مشاور در حوزه مورد نظر را انتخاب می نمایند و به شما معرفی می کنند.

پرداخت هزینه مشاوره به چه شکلی است؟

تمامی پرداختها در وبسایت مرکز مشاورهع فردوس توسط کارتهای عضو شتاب  انجام می پذیرد. این پرداختها در درگاه امن انجام می گیرد. اما برای پرداخت نیازی به داشتن حساب کاربری در این وبسایت نیست. شما میتوانید با وارد کردم مشخصات کارت خود، هزینه مشاوره را به آسانی و با امنیت بالا پرداخت نمایید.

روانشناس در مورد مشکلات فردی چه کمکی می‌کند؟

روانشناس به افراد کمک می‌کند هیجان های ناشی از خاطرات ناخوشایند کودکی، عادت های مضر، برداشت های غلط و غیر عقلانی، خطاهای شناختی، قرارهای رفتاری نامطلوب خود را شناسایی کنند و آن‌ها را رفع کنند. مشکل ارتباطی یکی از مسائل رایج فردی است که برای آن مراجعه می‌کنند، لازم است که انتظارات، ترس ها، توقعات، نیازها و منش های یک فرد بررسی شوند و وی را در رفع مشکلات خودش و جهت دادن به ارتباطش با دیگران کمک کرد.

افراد چگونه از نیاز به روانشناس آگاه می‌شوند؟

مشکلات فردی گاهی به صورت مستقیم خود را نشان می‌دهند و گاهی به صورت غیر مستقیم. فردی مستقیماً به روانشناس مراجعه می‌کند و از مشکلاتی که با اطرافیان دارد صحبت می‌کند، سهم خود را در مشکلات تشخیص می‌دهد و دنبال راهکارهایی برای رفع مشکل است. به صورت غیر مستقیم هم این است که فردی برای مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره کودک یا مشاوره اعتیاد همسر به سراغ روانشناس می‌آید اما نقش خودش در مشکلات شناسایی می‌شود و از آنجایی که برخی مشکلات ارتباطی در واکنش ها ناشی از کنش هاست پس این مشکلات لازم است که رفع شوند که به زمان، توجه و طرح درمانی نیاز دارد.

روانشناس چگونه به مسائل افراد تسلط دارد؟

از آنجایی که صحنه زندگی انسان در جامعه مشابه صحنه کُشتی دو فرد است، روانشناس هم مانند مربی راهنمایی که کنار تشک ایستاده، با نگاهی فراتر فرد و ارتباط او با خارج را تفسیر می‌کند.

معرفی مشاوره خانواده فردوس

مرکز مشاوره خانواده فردوس با در اختیار داشتن تیمی متخصص از برترین اساتید و مشاوران در حوزه های روانپزشکی، روانشناسی بالینی، مشاوره خانواده و ازدواج،‌ مشاوره تحصیلی، مددکار و روانسنج است. متخصصان این مرکز به شیوه­ های گوناگون خدمات درمانی ارائه می­کنند که مهمترین آنها عبارتند از: مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره الکترونیکی و نوروتراپی. این خدمات در تمامی روزهای هفته در مرکز مشاوره ارائه می شود.

استفاده از مطالب وبسایت مرکز مشاوره خانواده فردوس فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.